Išnuomok ir užsidirbk

TryMyCar – automobilių nuomos platforma, liberalizuojanti nuomos rinką.

Kaip veikia TryMyCar?

Paprastai, greitai ir suprantamai – viskas tavo patogumui.

Parsisiųsk

Parsisiųsk TryMyCar programėlę ir užsiregistruok. Saugumo sumetimais turėsime patvirtinti tavo tapatybę, tad truputėlį luktelk.

Parodyk

Įkelk savo automobilį nuomai ir sužymėk jo užimtumo kalendorių – nuomok savo automobilį tada, kai tu ar tavo namiškiai juo nesinaudos.

Įkainok

Suvesk savo automobilio nuomos kainas – nuomok parai, savaitgaliui, savaitei ar mėnesiui ir įvertink, kokią sumą norėtum uždirbti per tą laiką.

Išnuomok

Gavęs užklausą, reaguok operatyviai – užklausas gaus keli vartotojai tuo pačiu metu, tad kuo greitesnė reakcija, tuo daugiau šansų išnuomoti.

Kodėl verta rinktis TryMyCar?

6 priežastys, kodėl TryMyCar išbandyti verta kiekvienam.

Ekonomiška

TryMyCar sujungia automobilius turinčius ir jų ieškančius žmones tiesiogiai, be tarpininkų. Tai leidžia užtikrinti geriausią nuomos kainą.

Patikima

Visi TryMyCar nariai turi patvirtinti tapatybę, o kam nuomoti ar iš ko nuomotis automobilį spręsi tu, todėl nereiks nerimauti dėl jo saugumo.

Patogu

TryMyCar platforma – paprasta ir patogi. Visus procesus, užklausas bei rezervacijas matysi ir valdysi programėlėje savo telefone.

Saugu

Nori jaustis dar saugiau? Galime pasiūlyti mūsų partnerio automobilio draudimą nuomos periodui. O ištikus bėdai, suteiksime pagalbą kelyje.

Tvaru

Efektyvesnis jau esamo automobilių parko naudojimas – tvaresnis būdas spręsti kasdien kylančius susisiekimo klausimus.

Optimalu

Automobilį turėti apsimoka mažai kam. Su TryMyCar, tu galėsi naudotis visais privalumais neišleisdamas tūkstančių.

Išnuomok savo automobilį su TryMyCar, kai juo nesinaudoji, ir

uždirbk iki 1,000 Eur / mėn.

Išsinuomok kitų žmonių automobilį, kai šie juo nesinaudoja, ir sutaupyk.

Parsisiųsk TryMyCar programėlę

Kaip naudotis TryMyCar?

Pabandėme paprastai paaiškinti tai, kas detaliai aprašyta paslaugų teikimo taisyklėse. Bet jeigu vis dar turite klausimų, visada galite kreiptis nurodytais kontaktais arba susisiekite su mumis per Facebook.

Kaip įdarbinti savo automobilį?

Jeigu Jūsų automobilis tenkina tinkamumo reikalavimus ir yra mažai naudojamas, jį įdarbinti užtruks kelias minutes:

 1. Užsiregistruokite platformoje, įvesdami savo telefono numerį, vardą bei elektroninį paštą. Elektroninis paštas bus naudojamas informuoti apie nuomą, tad paprašysime jį patvirtinti atskiru elektroniniu paštu.
 2. Įkelkite savo automobilį. Jeigu iš kart neturite automobilio nuotraukos, ją galėsite pridėti vėliau. Atumobililai su tinkamomomis nuotraukomis susilaukia didesnio vartotojų susidomėjimo.
 3. Pasirinkite tinkamą kainodarą, kuri atitinka automobilio amžių, ridą bei kitas jo savybes. Automobilių rinka yra sezoniška, tad sekite kainas ir jas koreguokite. Greitu metu galėsime pasiūlyti rekomenduojamą kainą būtent Jūsų automobiliui. Nors savininkui nebūtina parsisųsti TryMyCar programėlės, tai puikus būdas stebėti rinką.
 4. Nustatykite, kada automobilis yra naudojomas kitoms reikmėms ir neturėtų būti prieinamas nuomai per TryMyCar platformą.
 5. Gavę užklausą iš potencialaus nuomininko galėsite ją patvirtinti, arba atšaukti, jeigu pasikeitė aplinkybės ir automobilis tuo metu bus užimtas.
Kaip išsinuomoti automobilį?

Jeigu Jūs tenkinate būtinasias sąlygas išsinuomoti automobilį per TryMyCar bus daugiau negu paprasta:

 1. Parsisiųsk programėlę:
 2. Nurodykite savo telefono numerį, vardą bei elektroninį paštą. Elektroninis paštas bus naudojamas informuoti apie nuomą, tad paprašysime jį patvirtinti atskiru elektroniniu paštu.
 3. Naudodami programėlę nufotografuokite ir pateikite vairuotojo teisių ir savo nuotrauką. Dienos bėgyje patvirtinsime Jūsų tapatybę, o kol tikriname tapatybę apsižvalgykite, kokie automobiliai nuomojami aplink.
 4. Pasirinkite laikotarpį kuriam ieškote automobilio ir programėlėje iš karto matysite tik tuos automobilius, kurie pažymėti kaip neužimti.
 5. Įsitikinkite, kad nuomos sąlygos (savininko taikomas depozitas ir kaina) Jums yra tinkami. Nurodoma nuomos kaina yra už visą pasirinktą nuomos laikotarpį. Atkreipkite dėmesį, kad automobilį nuomojant ilgesniam laikotarpiui dažnai paros kaina yra mažesnė nei nuomojant trumpam.
 6. Jeigu Jūsų tapatybė patvirtinta (apie tai pranešime atskiru elektroninu laišku) ir radote Jums tinkantį automobilį, rezervuokite jį programėlėje ir laukite savininko patvirtinimo.
 7. Savininkui patvirtinus rezervaciją gausite pranešimą kaip susisiekti su savininku dėl automobilio perdavimo, o jeigu automobilis turi nuotolinio atrakinimo funkcionalumą, jį galėsite atrakinti ir užrakinti tiesiog programėlės pagalba.
 8. Jeigu savininkas rezervacijos nepatvirtino arba atmetė, pasirinkite kitą automobilį. Greitu metu sudarysime galimybę vienu metu pateikti užklausą keliems savininkams.
 9. Jeigu pasikeitė Jūsų planai, rezervaciją galite atšaukti pagal nurodytas sąlygas.
Kaip perduoti ir grąžinti automobilį?

Automobilį nuomoninkui perduoda savininkas, nebent automobilyje sumontuota TryMyCar Saugiai įranga leidžianti atrakinti ir užrakinti automobilį programėle be poreikio perduoti ir atsiimti automobilio raktus. Jeigu sudomino TryMyCar Saugiai susisiekite su mumis.

 1. Nuomos patvirtinimo pranešime rasite savininko kontaktus susiderinti automobilio perdavimo ir grąžinimo aplinkybes.
 2. Atvykus atsiimti automobilį pradėkite nuomą apie tai patvirtindami programėlėje (nepriklausomai nuo to ar automobilis turi TryMyCar Saugiai įrangą).
 3. Naudodamiesi programėle sekite nurodymus ir nufotografuokite automobilio išorę ir vidų.
 4. Mums savarbus Jūsų saugumas. Jeigu kilo įtarimų dėl automobilio techninės būklės ar susidūrėte su susunkumais, kreipkitės į savininką. Neradus sprendimo, sprendimo visadą rasime mes.
 5. Grąžindami automobilį nepamirškite papildyti degalais ar pakrauti bateriją. Jeigu reikia, nuplaukite.
 6. Jeigu nuomos metu patekote į autoįvykį ar kitaip apgadinote automobilį, visada praneškite savininkui ir mums. Mes esame tam, kad netikėti nemalonumai neusgadintų nuotaikos ir būtų išspręsti tinkamai.
Mokėjimai

Jūsų patogumui TryMyCar programėlė turi integruotą mokėjimų paslaugą ir leidžia už paslaugas apmokėti tiek naudojantis Apple Pay / Google Pay tiek mokėjimo kortele.

 1. Automobilio rezervacijos metu rezervuojamos lėšos už automobilio nuomą ir (savininko pasirinkimu) rezervacijos depozitą.
 2. Atšaukus rezervaciją lėšų rezervacija atšaukiama pagal nurodytas sąlygas.
 3. Savininkams apmokėjimą už nuomą atskaičius platformos naudojimo mokestį periodiškai pervesime į nurodytą sąskaitą. Jūsų patogumui naudojame mūsų partnerio Stripe paslaugą Stripe Connect, kuri leidžia administruoti surinktas lėšas bei kitą su nuomą susijusią informaciją.
Draudimas
 1. Automobilio savininkas turėtų įsitikinti, kad automobilio civilinės atsakomybės draudimas apima automobilio nuomą.
 2. Jeigu nesate tikri, pasitikrinkite su savo draudimo kompaniją. Jeigu pageidaujate, automobilio nuomos metu galime pasiūlyti mūsų partnerio IF automobilio kasko draudimą.
Pagalba kelyje

Skambinkite +37052555784, patiekite prašomą informaciją ir Jums bus suteikta pagalba kelyje.